Український виробник біотуалетів кабін вуличних
097 254 66 05 095 662 16 12 067 768 80 95
Пн - Сб: 08:00 - 17:00
Нд: 08:00 - 12:00
RU UA

Про нас

ПП «БЛОК-ЦЕНТР - ЮГ» - український виробник біотуалетів кабін вуличних.

Ми раді вітати Вас на сайті bioblock.com.ua компанії ПП "БЛОК-ЦЕНТР ЮГ", одного з українських виробників мобільних і стаціонарних туалетних кабін! Компанія спеціалізується на виробництві вуличних туалетних кабін, модулів наша продукція відповідає всім нормам і вимогам, що пред'являються до біотуалетів.

Підприємство «БЛОК-ЦЕНТР ЮГ» пропонує своїм покупцям тільки дуже якісні кабіни, з міцного і красивого матеріалу. Просимо звернути особливу увагу на основну комплектацію, яка передбачає все необхідне для комфортного користування кабіною. Купити туалетний кабіну, біотуалет утеплений, вуличний туалет, туалетну кабіну дачну утеплену на вигрібну яму, кабіну для дач, туалетний санітарний модуль павільйон в Україні - звертайтеся в нашу компанію. Ціна залежить від комплектації.

Якщо Ви проживаєте в Миколаєві, Одесі, Херсоні, Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Черкасах, Житомирі, Кропивницьком, Запоріжжі, Луцьку, Сумах, Полтаві, Чернігові, Рівному, Хмельницькому, Вінниці - продаж і постачання мобільних і стаціонарних туалетних кабін, вуличних туалетів, кабінок для біотуалетів, здійснюється по всій Україні.
 

У нас Ви купите найкращий вуличний туалет !!!

Основне виробництво туалетів зосереджено в м.Миколаєві. Наша виробнича база дозволяє виготовляти кабінки різної модифікації і рівнями комфортності за бажанням замовника. Комплектацію туалетних кабін Ви знайдете на сторінках сайту. Оформити замовлення та купити біотуалет Ви можете по телефону або по ел. поштою. Ціна і якість нашої продукції порадують Вас.

Характеристика кабін для біотуалетів.

Туалетні кабіни, вироблені компанією, діляться на: кабіни для літа і утеплені (позасезонні) кабіни. За мобільності - на мобільні і стаціонарні кабіни. Мобільні біотуалети, туалетні кабіни, комплектуються фекальним баком, стаціонарні - унітазом або чашею Генуя.

Мобільні літні кабіни призначені для експлуатації у весняно-літній період, коли розміщення біотуалету на території ділянки змінюється, або коли немає можливості встановити стаціонарний туалет. Літня кабіна дозволить обладнати територію, не витрачаючи великих коштів.

У разі, коли використовувати кабіну планується більш ніж 2-3 роки (без зміни розташування кабіни на ділянці), компанія пропонує розглянути варіант більш комфортних кабін - позасезонних утеплених з підігрівом, які можна використовувати в зимовий час. Дані моделі додатково комплектуються обігрівачем, що вимагають підключення до електромережі.

Біотуалети туалетні кабіни утеплені, модульні кабіни, туалети для дач, виробництва компанії "БЛОК-ЦЕНТР ЮГ" прості в обслуговуванні і не створять Вам клопоту при експлуатації. Приступаючи до випуску біотуалетів, ми враховували такі вимоги споживачів до даного виду продукції:

Екологічна безпека - відсутність контакту з грунтом і знезараження дезинфікуючим складом.

Простота обслуговування - у міру заповнення фекального бака, його вміст відкачується асенізатором.

Гігієнічність - біотуалет, обладнаний усіма необхідними аксесуарами створює абсолютну гігієнічність.

Довговічність - панелі, що утворюють корпус і дах виготовлені з профільованої труби і обшиті металом.

Конструкція наших туалетних кабін стійко витримує будь-які погодні умови. Вона не підлягає деформації від прямих сонячних променів на відміну від кабін інших виробників. Середній термін експлуатації наших біотуалетів, туалетних кабін утеплених, туалетних санітарних модулів, становить понад 10 років.

Вандалозахищеність - використання перерахованих вище матеріалів надійно захищає конструкцію від проявів вандалізму: її не можна підпалити або розбити.

Універсальність -  кабіни розбірні, легко і швидко монтуються і демонтуються, що дуже зручно при експлуатації кабіни. При необхідності туалет можна розібрати, перевезти на нове місце або скласти до наступного сезону. Просимо звернути увагу на утеплені кабіни, а також модульні, які вперше були розроблені нашим підприємством на численні прохання споживачів для експлуатації в холодну пору року і навіть в мороз.

Естетичність - наші туалетні кабіни, а особливо утеплені Комфорт ТПК-1 і Комфорт ТПК-2 , відрізняються високою якістю, застосовуваних матеріалів, зручністю функціональності, мають високоестетичних дизайн, що відповідає міському стандарту туалетів.

Продаж і поставка біотуалетів вуличних.

На питання, що виникають з обслуговування біотуалетів, туалетних кабін, особливостям збірки біотуалетів і варіантів доставки товару, Ви отримаєте кваліфіковану відповідь
по т .: (0512) 56-06-00, (097) 254-66-05

Нехай наші біотуалети утеплені і сезонні, туалетні кабіни утеплені, туалетні модулі та кабіни для дач і приватних будинків принесуть комфорт Вам, Вашим співробітникам і клієнтам!

Увага! Підробка!

Весь модельний ряд металевих кабін розроблений фахівцями нашого підприємства.
До виробництва схожих кабін в інших регіонах України ми не маємо ніякого відношення. Всі схожі кабіни є неякісною копією, для реклами яких використано інформацію з нашого сайту.