Український виробник біотуалетів кабін вуличних
051 256 06 00 097 254 66 05 095 662 16 12
Пн - Сб: 08:00 - 17:00
Нд: 08:00 - 12:00
RU UA
Довговічність і міцність
Довговічність і міцність - панелі, що утворюють корпус і дах виготовлені з профільованої труби і обшиті профнастилом (тонколистова сталь з різними типами полімерних покриттів). Конструкція наших туалетних кабін стійко витримує будь-які погодні умови. Вона не підлягає деформації від прямих сонячних променів на відміну від кабін інших виробників. Середній термін експлуатації наших біотуалетів, туалетних кабін утеплених, туалетних санітарних модулів, становить понад 10 років.
Зручність і комфорт
Зручність і комфорт - у разі, коли використовувати туалет кабіну планується в зимовий час, пропонуємо розглянути варіант більш комфортних кабін - позасезонних утеплених. Дані моделі додатково комплектуються обігрівачем, що вимагають підключення до електромережі. Єдине підприємство в країні, яке задовольнить індивідуальні потреби Покупця, зробить біотуалет кабіни будь-якого кольору, комплектації і т.д.
Унікальність і універсальність
Унікальність і універсальність - кожна модель біотуалету, комплектується виходячи з потреб покупця, відрізняються високою якістю, застосовуваних матеріалів, будь-хто зможе вибрати все необхідне, для комфортного користування биотуалетом, враховуючи місце розташування біотуалет кабіни і підведених до неї комунікацій. Кабіна туалет вуличний збирається індивідуально, відповідно до обраної комплектації. Ціна туалетів залежить від комплектації
Функціональність
Функціональність - кабіни туалетні розбірні, легко і швидко монтуються і демонтуються, що дуже зручно при експлуатації. При необхідності туалет можна розібрати, перевезти на нове місце або скласти до наступного сезону. Завдяки спеціальному піддону кабіну біотуалет можна встановлювати на будь-яку рівну поверхню - земля, пісок і т.д. При цьому дно біотуалету не стикається з грунтом, що в рази збільшує термін використання. Кабіни антивандальні, їх не можна підпалити або розбити

ПРО НАС

Приватне підприємство «БЛОК-ЦЕНТР ЮГ»  вітає Вас на нашому сайті.    Говорити про туалети в українському суспільстві не прийнято. Зате і рівень «якості життя» у вкрай нечисленних громадських туалетах, а також подібних закладах в громадських місцях, м'яко кажучи, залишають бажати кращого. Адже зіткнення в цих найбільш інтимних місцях з брудом, несправністю або стовпотворінням неминуче завдає людині тяжкої психологічної шкоди.

Ми пропонуємо кабіни для біотуалетів, які допоможуть вирішити проблему з громадськими туалетами в місцях масового скупчення людей, вони виготовлені з якісних матеріалів, термін експлуатації яких, більше 5 років. Колір і комплектація за бажанням Замовника. Ціна розраховується індивідуально і залежить від комплектації і моделі биотуалетів для теплого періоду чи  утеплені для використання в зимовий період.

Асортимент  вуличних биотуалетів кабін задовольнить будь  які потреби Покупця! 

Биотуалети- кабіни не є серійним товаром, кожна туалетна кабіна виготовляється  індивідуально, згідно вибранної комплектації.

Для зручності вибору – кабіни для биотуалетів розділені на моделі в комплектації:

          - з  накопичувальним баком;

          - з унітазами для підключення каналізації і водогону;

          - з дачним унітазом на вигрібну яму;

          -  модульні биотуалеты;

          - біотуалети для інвалідів.

Ще в 2009 році наше підприємство зібрало першу утеплену туалетну кабіну, біотуалет Ідеал ТК-1, потім Ідеал ТК-2 які викликали фурор. Туалетна кабіна, яка опалюється взимку, біотуалет як зимовий варіант морозостійкий в якому дійсно комфортно в мороз, з підігрівом - це була новинка на ринку України. Фахівці ПП «БЛОК-ЦЕНТР ЮГ» врахували всі нюанси для комфортного користування биотуалетом утепленим і розробили туалетні кабіни підвищеного комфорту.

Але це не означає, що утеплені біотуалети можна використовувати тільки в зимовий час як зимовий варіант в холодну пору року - ця кабіна була розроблена як позасезонна, для комфортного користування  в теплу пору року не використовуючи конвектор.

Головне - з нашими кабінами все стане зручнішим та гостиннішим без великих зусиль. Всі консультаціі безкоштовні.
Телефонуйте до нас, та купуйте з комфортом для комфорту!