Український виробник біотуалетів кабін вуличних
097 254 66 05 095 662 16 12 067 768 80 95
Пн - Сб: 08:00 - 17:00
Нд: 08:00 - 12:00
RU UA
Довговічність і міцність
- панелі, що утворюють корпус і дах виготовлені з профільованої труби і обшиті профнастилом (тонколистова сталь з різними типами полімерних покриттів). Конструкція наших туалетних кабін стійко витримує будь-які погодні умови. Вона не підлягає деформації від прямих сонячних променів на відміну від кабін інших виробників. Середній термін експлуатації наших біотуалетів, туалетних кабін утеплених, туалетних санітарних модулів, становить понад 10 років.
Зручність і комфорт
- у разі, коли використовувати туалет кабіну планується в зимовий час, пропонуємо розглянути варіант більш комфортних кабін - позасезонних утеплених. Дані моделі додатково комплектуються обігрівачем, що вимагають підключення до електромережі. Єдине підприємство в країні, яке задовольнить індивідуальні потреби Покупця, зробить біотуалет кабіни будь-якого кольору, комплектації і т.д.
Унікальність і універсальність
- кожна модель біотуалету, комплектується виходячи з потреб покупця, відрізняються високою якістю, застосовуваних матеріалів, будь-хто зможе вибрати все необхідне, для комфортного користування биотуалетом, враховуючи місце розташування біотуалет кабіни і підведених до неї комунікацій. Кабіна туалет вуличний збирається індивідуально, відповідно до обраної комплектації. Ціна туалетів залежить від комплектації.
Функціональність
- кабіни туалетні розбірні, легко і швидко монтуються і демонтуються, що дуже зручно при експлуатації. При необхідності туалет можна розібрати, перевезти на нове місце або скласти до наступного сезону. Завдяки спеціальному піддону кабіну біотуалет можна встановлювати на будь-яку рівну поверхню - земля, пісок і т.д. При цьому дно біотуалету не стикається з грунтом, що в рази збільшує термін використання. Кабіни антивандальні, їх не можна підпалити або розбити.

Туалети вуличні. Туалетні кабіни. Модульні туалети.

Ласкаво просимо, шановний Покупець! Ми вдячні, що Ви завітали на наш сайт www.bioblock.com.ua в пошуках - вуличного біотуалету. Може після більш детального ознайомлення з асортиментом наших туалетних кабін, Вам захочеться придбати одну з них. Говорити про туалети в українському суспільстві не прийнято. Зате і рівень «якості життя» у вкрай нечисленних громадських вуличних туалетах, м'яко кажучи, залишає бажати кращого. Адже зіткнення в цих місцях з брудом, несправністю або стовпотворінням, неминуче завдає людині важкої психологічний шкоди.

Де в Україні купити вуличний біотуалет? Які підприємства виробляють туалетні кабіни, туалетні модульні туалети? Яка вартість і ціна таких кабінок? З перевагами, характеристикою, безліччю фотографій вуличних туалетів, принципом роботи туалетних кабін. Як обслуговувати, чистити і доглядати, як використовувати засіб для дезодорації в громадських туалетах? Відповіді на всі ці питання та багато інших, Ви знайдете на сторінках нашого сайту.

Біотуалет. Короткий опис. Нові назви та нові моделі.

Біотуалет – кабіна для організації вуличного туалету в громадських місцях із ударостійкого пластику. Складається зі стінових панелей, передньої панелі з вхідними дверима, даху, піддону та всередині встановлений накопичувальний бак на 250 літрів. Спочатку було задумано, що нечистоти в баку розкладатимуться за допомогою біопрепаратів і перетворюватимуться в біогумус. І їх зможуть використати як добриво.

Такий процес займає тривалий час, а накопичувальний бак заповнюється дуже швидко і в кабіні стоїть неприємний запах. І щоб усунути запах і газоутворення стали застосовувати хімічні препарати з різними ароматами для приємного запаху. І такий туалет уже не можна назвати біотуалетом. Але у людей уже прижилася така назва. З появою кімнатних біотуалетів для хворих та інвалідів, постало питання, як тепер називати вуличні біотуалети.

Біотуалет кабіна, вуличний біотуалет, мобільний біотуалет, кабіна для біотуалета, мобільна туалетна кабіна – це нові назви до звичного слова, Біотуалет.

Пластикові біотуалети почали завозити до України з-за кордону на початку 2000 року. Ціни були високими, але попит на такі вуличні туалети перевищував пропозицію. І тоді наше підприємство БЛОК-ЦЕНТР ЮГ виготовило біотуалет із матеріалів, які можна було купити в Україні. Стіни та дах із профільної труби, обшиті профнастилом, піддон із якісної деревини, поклеєний лінолеумом. Кабіни розбірні, що дуже зручно при перевезенні: займають мало місця, ціна за доставку невелика. Так з'явилися перші біотуалети із металу Сезон ЛК-1. Перша модель вітчизняного біотуалету.

Але надалі постало питання, як такими туалетами користуватися взимку. Відходи в накопичувальних баках замерзають, їх неможливо відкачати, а значить, неможливо користуватися біотуалетом. І знову ми стали думати, як зробити біотуалет придатним для зими. При виготовленні утепленого біотуалету ми використали матеріали, які змогли купити в Миколаєві. Ми утеплили стіни утеплювачем і внесли в комплектацію конвектор для обігріву туалету взимку. Єдина умова, що кабіну потрібно підключати до електрики. Кабіна дуже сподобалася покупцям, і так з'явився перший в Україні утеплений біотуалет Ідеал ТК-1. І навіть сьогодні утеплений біотуалет ТК-1 є найбільш популярною кабіною. Всі інші моделі вуличних туалетів та модулів ми створювали завдяки побажанням покупців.

Хто виробник вуличних біотуалетів?

Приватне підприємство "БЛОК-ЦЕНТР ЮГ" - основна діяльність, виготовлення вуличних біотуалетів. Асортимент налічує понад 20 моделей. Доставляються по всій Україні.

Ми виробляємо та продаємо кабіни для біотуалетів, для індивідуального користування. І які допоможуть вирішити проблему з громадськими туалетами в місцях масового скупчення людей. Всі туалетні кабіни, санітарні модулі, виготовлені з якісних матеріалів, термін експлуатації яких більше 10 років. Колір та комплектація за бажанням Замовника. Ціна залежить від комплектації та моделі біотуалету, туалетного санітарного модуля. Для теплого періоду або утеплені для використання та в зимовий період. Наше підприємство відкрило нову течію в області вуличних туалетних кабін, санітарних модулів – мобільних, модульних, стаціонарних, автономних, утеплених.

Вуличний туалет (біотуалет) – кабіна, виготовлена ​​із пластику або металу(профнастилу), яка служить для організації туалету в громадських місцях або для індивідуального користування та встановлюється виключно на відкритому повітрі.

Туалетна кабіна – вуличний туалет, який можна комплектувати залежно від місця експлуатації. Мобільний комплектується накопичувальним баком на 250 літрів. Стаціонарний комплектується унітазом або чашею Генуя. На вигрібну яму комплектується спеціальним дачним унітазом без змиву.

Які вуличні туалети виготовляють в Україні?

Мобільний вуличний туалет (біотуалет) – туалетна кабіна не прив'язані до місця експлуатації. В основну комплектацію входить накопичувальний бак на 250 л. Після заповнення бак відкачується асенізатором.

Стаціонарний вуличний туалет – туалетна кабіна встановлюється у місцях, де є можливість підключити водопровід та каналізацію. В основну комплектацію входить звичайний унітаз із бачком або чаша Генуя.

Туалет на вигрібну яму – туалетну кабіну встановлюють на спеціально обладнані вигрібні ями. В основну комплектацію входить дачний унітаз без змиву. Після заповнення яму відкачують асенізатором.

Як вибрати біотуалет кабіну, модульний туалет?

Насамперед, Ви повинні вибрати місце встановлення туалетної кабінки, біотуалету, воно має бути рівне. Якщо до місця встановлення неможливо підвести каналізацію та водогін, значить Ви вибираєте біотуалет кабіну мобільну або модульний туалет із накопичувальним баком. Які відкачують асенізатором. Якщо немає можливості викликати асенізатор, Вам підійдуть туалетні кабіни на вигрібну яму. При можливості підключитися до стаціонарних комунікацій (водопровід та каналізація), купуйте стаціонарні туалетні кабіни або стаціонарні модулі. Потрібно орієнтуватися на територію, де розташовуватиметься біотуалет кабіна вулична. На підведені або можливість підвести комунікації, для комфортного користування вуличним туалетом. Особливо стосується електрики, щоб використовувати конвектор та опалювати утеплені туалетні кабіни взимку.

Які вуличні туалети виготовляє ПП "БЛОК-ЦЕНТР ЮГ"?

ПП «БЛОК-ЦЕНТР ЮГ» - перше та єдине підприємство в Україні запропонувало альтернативу пластиковим біотуалетам. На даний момент виробляються вуличні туалети: мобільні, стаціонарні, утеплені, автономні, на вигрібну яму, громадські міські біотуалети, туалетні модулі, модульні туалети з душовою кабіною.

Асортимент вуличних біотуалетів, санітарних модулів нашого виробництва та великий вибір кольору, задовольнить будь-які потреби Покупця! Кожен розділ каталогу нашого сайту представляє по кілька моделей біотуалетів кабін, туалетних модулів. Постійним та оптовим покупцям надаються знижки до 15%. Туалетні кабіни вуличні виготовляються відповідно до обраної комплектації. Ми орієнтуємось на клієнта, підбираємо ту модель вуличного туалету, яка йому потрібна, враховуючи бюджет покупця.

Для зручності вибору кабіни для біотуалету розділені на моделі в комплектації. Саме комплектація відіграє важливу роль у виборі біотуалету кабіни:

- з накопичувальним баком;
- з унітазами та чашами Генуя для підключення каналізації та водопроводу;
- з дачним унітазом на вигрібну яму;
- модульні біотуалети, санітарні модулі;
- біотуалети для інвалідів;

а також – літній душ, пляжні кабінки для перевдягання, препарати для біотуалетів. Дивіться сторінки каталогу на сайті.

Чому ми застосовуємо профільовані листи для зовнішньої сторони вуличних туалетних кабін.

Вуличні біотуалети, виробництва ПП «БЛОК-ЦЕНТР ЮГ», розраховані на тривалий період використання. Профільовані листи - матеріал, який забезпечує тривалий термін експлуатації. Завдяки цьому матеріалу, утеплені туалети та модульні, сезонні мобільні, суворою зимою або в спекотне літо, не змінять форму, колір. Всі туалетні кабіни захищені від прояву вандалізму. Ми застосовуємо різні матеріали для внутрішнього облицювання кабін, модульних туалетів, методи провітрювання, додаткову комплектацію, щоб запобігти, перегрів вуличних туалетів влітку і забезпечити комфортне користування в холодну пору року. Зараз всі прагнуть до комфорту і затишку, і ми намагаємося радувати своїх покупців новими моделями утеплених туалетів.

Де купити утеплені туалетні кабіни, утеплені біотуалети в Україні?

Ще в 2009 році наше підприємство зайнялося виробництвом утеплених туалетних кабін і виготовило першу утеплену вуличну кабіну Ідеал ТК-1, потім Ідеал ТК-2 і Ідеал ТК-3, які викликали фурор. Туалетна кабіна, яка опалюється взимку, біотуалет як зимовий варіант, морозостійкий, в якому дійсно тепло в мороз, з підігрівом - це була новинка на ринку України. Фахівці врахували всі нюанси для комфортного користування вуличним біотуалетом утепленим і розробили туалетні кабіни підвищеного комфорту - Комфорт ТПК-1, Комфорт ТПК-2 і Комфорт ТПК-3. На базі цих кабін, розроблялися модульні туалети.

Що означає утеплені туалетні кабіни, біотуалети, модульні туалети?

Утеплений вуличний туалет(біотуалет) - туалетна кабіна, в якій стіни та дах, виготовляються із застосуванням утеплювача (мінеральна вата, пінопласт) для теплоізоляції та збереження тепла в туалеті в холодну пору року і для перешкоджання перегріву кабіни влітку.

Вперше ці словосполучення з'явилися в описі нашої моделі - вуличної кабіни для туалету Ідеал ТК-1, де ми застосували утеплювач на основі спіненого поліетилену і внесли в комплектацію конвектор, щоб опалювати кабіну взимку. Адже в Україні не було такого поняття, як утеплені вуличні туалети, та й ціна таких кабінок набагато вище звичайних пластикових біотуалетів. Нам довелося переконувати людей, що утеплені туалети якісні, довговічні, красиві, що і в вуличних туалетах взимку може бути тепло і зручно і вони прослужать довгі роки. На даний момент ми застосовуємо декілька видів утеплювача і різні види обігрівачів, в залежності від моделі туалетної кабіни. Згодом люди зрозуміли перевагу утеплених туалетів вуличних і з радістю і вдячністю купують дані моделі.

Ми виробляємо утеплені туалетні кабіни:

 мобільні біотуалети в комплектації з баком - Ідеал ТК-1, Комфорт ТПК-1;

 стаціонарні туалетні кабіни - Ідеал ТК-2, Комфорт ТПК-2;

 кабіни на вигрібну яму - Ідеал ТК-3, Комфорт ТПК-3.

ПП "БЛОК-ЦЕНТР ЮГ" є розробником утеплених і модульних туалетів в Україні.

Модульні туалети. Туалетний модуль. Опис.

Туалетний (санітарний) модуль – це кілька туалетних кабінок поєднаних в одну споруду. У санітарному модулі може розташовуватися кілька кабінок з різною комплектацією або однаковою. Бувають мобільні та стаціонарні.

Мобільний туалетний модуль - модульна туалетна кабіна не прив'язана до місця експлуатації. В основну комплектацію входять накопичувальні баки на 250 літрів. Після заповнення баки відкачуються асенізатором.

Стаціонарний туалетний модуль - модульна туалетна кабіна встановлюється в місцях, де є можливість до модуля, підключити водопровід і каналізацію. В основну комплектацію входять звичайні унітази з бачком або чаші Генуя.

Ну, наприклад, мобільний туалетний модуль - три кабінки однакових в комплектації з баками або стаціонарний туалетний модуль - три кабінки з унітазами або чашею Генуя, або дві кабінки і одна для обслуговуючого персоналу і касира, туалетні кабіни для інвалідів, душові кабінки. Можна скласти багато варіантів модульних туалетів. Ми пропонуємо поки п'ять видів туалетних санітарних модулів і дуже красивий модуль для інвалідів і людей з обмеженими можливостями. Дивіться сторінки каталогу.

Але це не означає, що утеплені туалети і санітарні туалетні модулі, можна використовувати тільки в зимовий час, як зимовий варіант - ці туалетні кабіни були розроблені як поза сезонні, для комфортного користування в теплу пору року, не використовуючи конвектор. Всі наші модульні туалети розроблені на основі утеплених кабін Комфорт.

Громадські та вуличні біотуалети, туалетні модулі.

Громадський біотуалет, громадський туалетний модуль – це споруда, встановлюється в місцях великого скупчення людей. Складається з однієї чи кількох туалетних кабінок. Служать для організації туалету.

Вуличні біотуалети, туалетні кабіни, туалетні модулі - всі вони є громадськими. Тому що встановлюються для використання в громадських місцях з необмеженою прохідністю людей: ринки, пляжі, парки, авто, залізничні, вокзали і т.д.

Вуличний біотуалет - кабіна, площею 1,5 кв. метра, призначена для відправлення певних природних людських потреб. Встановлюються у місцях громадського та індивідуального користування.

Ми не радимо використовувати наші туалети в приміщеннях, в цілях безпеки. Всі туалетні кабіни потребують постійного провітрювання, інакше гази і неприємні запахи будуть накопичуватися в приміщенні, що негативно вплине на здоров'ї людей. Мобільні туалети і модульні з баком, проблематично буде відкачати. Тому всі наші туалети є вуличними і радимо встановлювати тільки на вулиці.

Хто продає і як доставити вуличні біотуалети?

І не важливо де Ви проживаєте в Миколаєві, Одесі, Херсоні, Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Черкасах, Житомирі, Кропивницького, Запоріжжі, Луцьку, Сумах, Полтаві, Чернігові, Рівному, Хмельницькому, Вінниці - продаж і поставка мобільних і стаціонарних туалетних кабін, вуличних модульних туалетів, здійснюється по всій Україні.

Щоб купити звичайний мобільний біотуалет, стаціонарну туалетну кабіну або на яму, утеплену, туалетний модуль, модульний туалет потрібно просто нам зателефонувати і оформити покупку.

Телефонуйте! Пишіть! Задавайте питання. Ми завжди на зв'язку. Переглядайте сторінки сайту www.bioblock.com.ua, кожен знайде, що шукає.

Купуйте у нас з комфортом для комфорту! Всі кабіни для біотуалетів розроблені фахівцями нашого підприємства, все продумано до дрібниць. Жодна схожа туалетна кабіна, туалетний санітарний модуль від інших виробників не зрівняється з нашою оригінальною моделлю. Залишайте коментарі. Приємного користування.

Вся інформація на сайті належить до кабін виробництва БЛОК-ЦЕНТР ЮГ. Просимо не копіювати і не використовувати матеріали з нашого сайту для реклами схожих кабін, а дотримуватися Закону «Про добросовісну конкуренцію».

Як вибрати, купити вуличний біотуалет, модульну туалетну кабіну?