Український виробник біотуалетів кабін вуличних
097 254 66 05 095 662 16 12 067 768 80 95
Пн - Сб: 08:00 - 17:00
Нд: 08:00 - 12:00
RU UA
Довговічність і міцність
- панелі, що утворюють корпус і дах виготовлені з профільованої труби і обшиті профнастилом (тонколистова сталь з різними типами полімерних покриттів). Конструкція наших туалетних кабін стійко витримує будь-які погодні умови. Вона не підлягає деформації від прямих сонячних променів на відміну від кабін інших виробників. Середній термін експлуатації наших біотуалетів, туалетних кабін утеплених, туалетних санітарних модулів, становить понад 10 років.
Зручність і комфорт
- у разі, коли використовувати туалет кабіну планується в зимовий час, пропонуємо розглянути варіант більш комфортних кабін - позасезонних утеплених. Дані моделі додатково комплектуються обігрівачем, що вимагають підключення до електромережі. Єдине підприємство в країні, яке задовольнить індивідуальні потреби Покупця, зробить біотуалет кабіни будь-якого кольору, комплектації і т.д.
Унікальність і універсальність
- кожна модель біотуалету, комплектується виходячи з потреб покупця, відрізняються високою якістю, застосовуваних матеріалів, будь-хто зможе вибрати все необхідне, для комфортного користування биотуалетом, враховуючи місце розташування біотуалет кабіни і підведених до неї комунікацій. Кабіна туалет вуличний збирається індивідуально, відповідно до обраної комплектації. Ціна туалетів залежить від комплектації.
Функціональність
- кабіни туалетні розбірні, легко і швидко монтуються і демонтуються, що дуже зручно при експлуатації. При необхідності туалет можна розібрати, перевезти на нове місце або скласти до наступного сезону. Завдяки спеціальному піддону кабіну біотуалет можна встановлювати на будь-яку рівну поверхню - земля, пісок і т.д. При цьому дно біотуалету не стикається з грунтом, що в рази збільшує термін використання. Кабіни антивандальні, їх не можна підпалити або розбити.

ТУАЛЕТИ ВУЛИЧНІ. ТУАЛЕТНІ КАБІНИ. МОДУЛЬНІ ТУАЛЕТИ.

Як вибрати потрібний вуличний туалет?

Ласкаво просимо, шановний Покупець! Ми вдячні, що Ви завітали на наш сайт www.bioblock.com.ua в пошуках - вуличного біотуалету. Може після більш детального ознайомлення з асортиментом наших туалетних кабін, Вам захочеться придбати одну з них. Говорити про туалети в українському суспільстві не прийнято. Зате і рівень «якості життя» у вкрай нечисленних громадських вуличних туалетах, м'яко кажучи, залишає бажати кращого. Адже зіткнення в цих місцях з брудом, несправністю або стовпотворінням, неминуче завдає людині важкої психологічний шкоди.

Де в Україні купити вуличний біотуалет? Які підприємства виробляють туалетні кабіни, туалетні модульні туалети? Яка вартість і ціна таких кабінок? З перевагами, характеристикою, безліччю фотографій вуличних туалетів, принципом роботи наших туалетних кабін, як обслуговувати, чистити і доглядати, як використовувати засіб для дезодорації в громадських туалетах. Відповіді на всі ці питання та багато інших, Ви знайдете на сторінках нашого сайту.

Ми виробляємо і продаємо кабіни для біотуалетів, для індивідуального користування і які допоможуть вирішити проблему з громадськими туалетами в місцях масового скупчення людей, всі кабіни виготовлені з якісних матеріалів, термін експлуатації яких більше 10 років. Колір і комплектація за бажанням Замовника. Ціна розраховується індивідуально і залежить від комплектації і моделі біотуалету, туалетного санітарного модуля - для теплого періоду або утеплені для використання і в зимовий період. Хоч біотуалет і є простою кабінкою, площею 1,5кв. метра, призначеною для задоволення певних людських потреб, все ж він є невід'ємною частиною нашого життя.

Наше маленьке підприємство відкрило не тільки нову течію в області вуличних туалетних кабін - мобільних, модульних, стаціонарних, автономних, утеплених. Але й створило новий стиль написання контенту. На нашому сайті понад 100 заголовків, які не повторюються. Більше 500 абзаців, які несуть тільки корисну інформацію, написані зрозумілою і красивою мовою. Ми з розробниками хотіли створити такий сайт, який не буде схожим на інші, але буде корисний людям. І у нас це вийшло. Все більше сайтів копіюють наш унікальний стиль написання контенту, заголовки, та й сам контент.

Декілька порад щодо вибору біотуалету вуличного.

МОБІЛЬНІ, СТАЦІОНАРНІ АБО НА ЯМУ:

В першу чергу, Ви повинні вибрати місце встановлення туалетної кабінки, воно повинно бути рівне.

Якщо до місця установки неможливо підвести каналізацію і водогін, значить Ви обираєте біотуалет кабіну мобільну з накопичувальним баком, сезонний ЛК-1 або утеплений варіант Ідеал ТК-1, Комфорт ТПК-1, які відкачують асенізатором, або модульний туалет МК-1. Туалетний модуль МК-5 обираєте, при підключенні його до електромережі.

Якщо немає можливості викликати асенізатор, то вибирайте туалетні кабіни на вигрібну яму, літні Сезон ЛК-3 або зима-літо Ідеал ТК-3, Комфорт ТПК-3.

При можливості підключитися до стаціонарних комунікацій (водопровід і каналізація), купуйте стаціонарні туалетні кабіни ЛК-2, ТК-2. Радимо кабіну підвищеного комфорту утеплену Комфорт ТПК-2, або туалетний модуль МК-2, модуль МК-3, модуль МК-5.

Потрібно орієнтуватися на територію, де буде розташовуватися вуличний біотуалет, на вже підведені або можливість підвести комунікації, для комфортного користування туалетом, особливо стосується електрики, щоб використовувати конвектор і опалювати утеплені кабіни взимку.

ПП «БЛОК-ЦЕНТР ЮГ» перше і єдине підприємство в Україні запропонувало альтернативу пластиковим біотуалетам. На даний час виробляється більше 20 моделей туалетних кабін.

Асортимент вуличних біотуалетів нашого виробництва і великий вибір кольору, задовольнить будь-які потреби Покупця! Кожен розділ каталогу нашого сайту представляє по кілька моделей туалетних кабін вуличних, туалетних модулів. Постійним і оптовим покупцям надаються знижки до 15%.

Туалетні кабіни виготовляються індивідуально, відповідно до обраної комплектації, ми орієнтуємося на клієнта, підбираємо ту модель туалету, яка йому необхідна, враховуючи бюджет покупця.

Для зручності вибору - кабіни для біотуалету розділені на моделі в комплектації, саме комплектація грає важливу роль у виборі біотуалет кабіни:

          - з накопичувальним баком;

          - з унітазами для підключення каналізації і водопроводу;

          - з дачним унітазом на вигрібну яму;

          - модульні біотуалети;

          - біотуалети для інвалідів;

а також - літній душ, пляжні кабінки для переодягання, препарати для біотуалетів. Дивіться сторінки каталогу на сайті.

Чому ми застосовуємо профільовані листи для зовнішньої сторони вуличних туалетних кабін.

Вуличні біотуалети, виробництва ПП «БЛОК-ЦЕНТР ЮГ», розраховані на тривалий період використання. Профільовані листи - матеріал, який забезпечує тривалий термін експлуатації. Завдяки цьому матеріалу, утеплені туалети та модульні, сезонні мобільні, суворою зимою або в спекотне літо, не змінять форму, колір. Всі туалетні кабіни захищені від прояву вандалізму. Ми застосовуємо різні матеріали для внутрішнього облицювання кабін, модульних туалетів, методи провітрювання, додаткову комплектацію, щоб запобігти, перегрів вуличних туалетів влітку і забезпечити комфортне користування в холодну пору року. Зараз всі прагнуть до комфорту і затишку, і ми намагаємося радувати своїх покупців новими моделями утеплених туалетів.

Утеплені туалетні кабіни, туалетні модулі, як з’явились в Україні?

Ще в 2009 році наше підприємство зайнялося виробництвом утеплених туалетних кабін і виготовило першу утеплену вуличну кабіну Ідеал ТК-1, потім Ідеал ТК-2 і Ідеал ТК-3, які викликали фурор. Туалетна кабіна, яка опалюється взимку, біотуалет як зимовий варіант, морозостійкий, в якому дійсно тепло в мороз, з підігрівом - це була новинка на ринку України. Фахівці врахували всі нюанси для комфортного користування вуличним біотуалетом утепленим і розробили туалетні кабіни підвищеного комфорту - Комфорт ТПК-1, Комфорт ТПК-2 і Комфорт ТПК-3. На базі цих кабін, розроблялися модульні туалети. ПП "БЛОК-ЦЕНТР ЮГ" є розробником утеплених і модульних туалетів в Україні.

Що означає утеплені туалетні кабіни, біотуалети, модульні туалети?

Вперше ці словосполучення з'явилися в описі нашої моделі - вуличної кабіни для туалету Ідеал ТК-1, де ми застосували утеплювач на основі спіненого поліетилену і внесли в комплектацію конвектор, щоб опалювати кабіну взимку. Адже в Україні не було такого поняття, як утеплені вуличні туалети, та й ціна таких кабінок набагато вище звичайних пластикових біотуалетів.

Нам довелося переконувати людей, що утеплені туалети якісні, довговічні, красиві, що і в вуличних туалетах взимку може бути тепло і зручно і вони прослужать довгі роки. На даний момент ми застосовуємо декілька видів утеплювача і різні види обігрівачів, в залежності від моделі туалетної кабіни.

Згодом люди зрозуміли перевагу утеплених туалетів вуличних і з радістю і вдячністю купують дані моделі.

Ми виробляємо утеплені туалет кабіни:

 - мобільні в комплектації з баком - Ідеал ТК-1, Комфорт ТПК-1;

 - стаціонарні туалетні кабіни - Ідеал ТК-2, Комфорт ТПК-2;

 - кабіни на вигрібну яму - Ідеал ТК-3, Комфорт ТПК-3.

Модульні туалети. Туалетний модуль. Санітарний модуль.

Всі наші модульні туалети розроблені на основі утеплених кабін Комфорт. Модуль - це кілька туалетних кабінок суміщених в одну. У санітарному модулі може розташовуватися кілька різних кабінок або однакових.

Ну, наприклад, мобільний туалетний модуль - три кабінки однакових в комплектації з баками або стаціонарний туалетний модуль - три кабінки з унітазами або чашею Генуя, або дві кабінки і одна для обслуговуючого персоналу і касира, туалетні кабіни для інвалідів, душові кабінки. Можна скласти багато варіантів модульних туалетів. Ми пропонуємо поки п'ять видів туалетних санітарних модулів і дуже красивий модуль для інвалідів і людей з обмеженими можливостями. Дивіться сторінки каталогу.

Але це не означає, що утеплені туалети і санітарні туалетні модулі, можна використовувати тільки в зимовий час, як зимовий варіант - ці туалетні кабіни були розроблені як поза сезонні, для комфортного користування в теплу пору року, не використовуючи конвектор.

Громадські та вуличні туалетні кабіни.

Біотуалети, туалетні кабіни, туалетні модулі - всі вони є громадськими, тому що встановлюються для використання, в громадських місцях великого скупчення людей, ринки, пляжі, парки, авто, ж / д., вокзали і т.д...

Ми не радимо використовувати наші туалети в приміщеннях, в цілях безпеки, всі туалетні кабіни потребують постійного провітрювання, інакше гази і неприємні запахи будуть накопичуватися в приміщенні, що негативно вплине на здоров'ї людей. Мобільні туалети і модульні з баком, проблематично буде відкачати. Тому всі наші туалети є вуличними і радимо встановлювати тільки на вулиці.

Продаж і доставка вуличних туалетів.

І не важливо де Ви проживаєте в Миколаєві, Одесі, Херсоні, Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Черкасах, Житомирі, Кропивницького, Запоріжжі, Луцьку, Сумах, Полтаві, Чернігові, Рівному, Хмельницькому, Вінниці - продаж і поставка мобільних і стаціонарних туалетних кабін, вуличних модульних туалетів, здійснюється по всій Україні.

Щоб купити звичайний мобільний біотуалет, стаціонарну туалетну кабіну або на яму, утеплену, туалетний модуль, модульний туалет потрібно просто нам зателефонувати і оформити покупку.

Телефонуйте! Пишіть! Задавайте питання. Ми завжди на зв'язку. Переглядайте сторінки сайту www.bioblock.com.ua, кожен знайде, що шукає.

Купуйте у нас з комфортом для комфорту! Всі кабіни для біотуалетів розроблені фахівцями нашого підприємства, все продумано до дрібниць. Жодна схожа туалетна кабіна, туалетний санітарний модуль від інших виробників не зрівняється з нашою оригінальною моделлю. Залишайте коментарі. Приємного користування.

Вся інформація на сайті належить до кабін виробництва БЛОК-ЦЕНТР ЮГ. Просимо не копіювати і не використовувати матеріали з нашого сайту для реклами схожих кабін, а дотримуватися Закону «Про добросовісну конкуренцію».

Як вибрати вуличний біотуалет, модульну туалетну кабіну?