Український виробник біотуалетів
051 256 06 00 097 254 66 05 095 662 16 12
Пн - Сб: 08:00 - 17:00
Нд: 08:00 - 12:00
RU UA
29.10.2020

Характеристика туалетних вуличних кабін біотуалетів

Приватне підприємство «БЛОК-ЦЕНТР ЮГ»  вітає Вас на нашому сайті.    Говорити про туалети в українському суспільстві не прийнято. Зате і рівень «якості життя» у вкрай нечисленних громадських туалетах, а також подібних закладах в громадських місцях, м'яко кажучи, залишають бажати кращого. Адже зіткнення в цих найбільш інтимних місцях з брудом, несправністю або стовпотворінням неминуче завдає людині тяжкої психологічної шкоди.

 Ми пропонуємо кабіни для біотуалетів, які допоможуть вирішити проблему з громадськими туалетами в місцях масового скупчення людей, вони виготовлені з якісних матеріалів, термін експлуатації яких, більше 5 років. Колір і комплектація за бажанням Замовника. Ціна розраховується індивідуально і залежить від комплектації і моделі биотуалетів для теплого періоду чи  утеплені для використання в зимовий період.

 

Асортимент  вуличних биотуалетів задовольнить будь  які потреби Покупця! 

Биотуалети- кабіни не є серійним товаром, кожна кабіна виготовляється  індивідуально, згідно вибранної комплектації

Для зручності вибору – кабіни для биотуалетів розділені на моделі в комплектації:

          - з  накопичувальним баком;

          - з унітазами для підключення каналізації і водогону;

          - з дачним унітазом на вигрібну яму;

          -  модульні биотуалеты;

          - біотуалети для інвалідів.
 

Ще в 2009 році наше підприємство зібрало першу утеплену туалетну кабіну, біотуалет Ідеал ТК-1, потім Ідеал ТК-2 які викликали фурор. Туалетна кабіна, яка опалюється взимку, біотуалет як зимовий варіант морозостійкий в якому дійсно комфортно в мороз, з підігрівом - це була новинка на ринку України. Фахівці ПП «БЛОК-ЦЕНТР ЮГ» врахували всі нюанси для комфортного користування биотуалетом утепленим і розробили туалетні кабіни підвищеного комфорту.

Але це не означає, що утеплені біотуалети можна використовувати тільки в зимовий час як зимовий варіант в холодну пору року - ця кабіна була розроблена як позасезонним, для комфортного користування та в теплу пору року не використовуючи конвектор.

Кабіна біотуалет вулична додатково комплектується, за бажанням Покупця: к-т для миття рук (рукомийник дачний, коліно 50х45 (2шт), труба канал.50х025м, пластикова раковина); вентиляційними гратами, дозатором рідкого мила, полотенцедержателем, а також комплектом для освітлення і конвектором при можливості підключення кабіни до електромережі.

Головне - з нашими кабінами все стане зручнішим та гостиннішим без великих зусиль. Всі консультаціі безкоштовні.
Телефонуйте до нас, та купуйте з комфортом для комфорту!